O NAS

Zespół NBCR realizuje projekty rekrutacyjne dla konkretnego sektora rynku - IT. Prowadzimy rekrutacje specjalistów z uwzględnieniem różnorodności pod kątem kompetencji oraz stanowisk. Podstawowym narzędziem w procesie pozyskiwania kandydatów przez zespół NBCR jest dostęp do bazy ponad 10.000 specjalistów, z którymi pozostajemy w ciągłym kontakcie oraz nasze branżowe relacje i nieustający networking. Dbając o rozwój naszych kandydatów oraz jak najlepsze dopasowanie ich do kultury organizacyjnej naszych Klientów pomagamy rozwinąć się oby stronom.

o nas
o nas

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie pracowników NBCR na polskim i zagranicznym rynku IT wsparte unikalną metodologią pozyskiwania pozwala na zwiększenie skuteczności rekrutacji w porównaniu do klasycznych metod stosowanych przez inne firmy. W oparciu o własną bazę kontaktów proces rekrutacji skraca się do niezbędnego minimum, a zawarte w niej informacje o potencjalnych kandydatach pozwalają na przedstawienie optymalnych propozycji. Uproszczenie procesu rekrutacji przy jednoczesnym zagwarantowaniu odpowiedniej jakości kandydatów jest podstawowym celem działalności w tym obszarze biznesu.

MISJA

Naszą misją jest pomoc Klientom w spełnieniu określonego celu biznesowego, a Kandydatom wskazanie nowych możliwości rozwoju.

o nas
o nas

WIZJA

Naszą ambicją jest bycie liderem rynku rekrutacji specjalistycznych usług informatycznych dla wybranych branż. Partnerska współpraca z klientami pozwoli nam stać się wiodącą firmą branży IT.