KLIENCI

Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno oddziały dużych korporacji międzynarodowych jak i firmy lokalne, o często dużej skali działania, z którymi współpracujemy od wielu lat. Z satysfakcją obserwujemy wzrost ich pozycji rynkowej i wartości. 

Jesteśmy przekonani o naszym wartościowym udziale w tym procesie. Region Europy Środkowo Wschodniej, a szczególnie Polska staje się ważnym elementem w światowym łańcuchu dostaw. 

Dzięki tak obiecującemu rynkowi możemy inwestować w rozwój naszej firmy co pozwala nam poszerzać zakres usług i rozwiązań.

 • Polski Oddział jednego z największych dostawców zintegrowanych systemów wspierających zarządzanie w przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych

  Z agencją NBCR współpracujemy przy pozyskiwaniu pracowników z branży IT różnych szczebli, często z wąską, wyspecjalizowaną wiedzą techniczną. Cenimy sobie indywidualne podejście do nas jako klienta oraz profesjonalizm i poświęcany nam przez konsultantów czas. Firma jest dla nas dużym wsparciem w rekrutacjach. Bez względu na stopień trudności, każdy projekt ze strony pracowników NBCR realizowany jest z dużym zaangażowaniem. Możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować firmę NBCR jako godnego partnera biznesowego.

 • Międzynarodowa firma produkcyjna z zagranicznym kapitałem

  „Podczas przeprowadzania procesów rekrutacyjnych w naszej firmie w 2014 roku, poszukiwaliśmy Agencji Pośrednictwa Pracy, która sprosta naszym oczekiwaniom w zakresie znalezienia najodpowiedniejszych osób do pracy.

  NBCR spełniła wszystkie nasze oczekiwania rekomendując do nas wysokiej jakości Kandydatów. Nasza współpraca jest kontynuowana do chwili obecnej. NBCR rzetelnie, terminowo i profesjonalnie realizuje powierzane jej zadania.

  Pracowników Agencji NBCR cechuje wysoki poziom kultury osobistej, profesjonalizm i umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby. W związku z profesjonalnym wykonywaniem przez Agencję NBCR powierzanych zadań, możemy ją polecić jako godnego partnera biznesowego w zakresie pozyskiwania kadry specjalistów z branży IT.”

 • Wrocławski oddział firmy, który współpracuje z Centralą w Londynie przy rozwijaniu zaawansowanej platformy IT

  „Z firmą NBCR Sp. z o.o. współpracujemy praktycznie od początku naszej działalności w Polsce. Dzięki efektywnej kooperacji mamy możliwość dotrzeć do wysokiej klasy specjalistów oraz znacznie przyśpieszyć proces rekrutacyjny, gdyż zespół po stronie NBCR realizuje część naszych testów (…).

  Polecam NBCR jako partnera przy współpracy w zakresie pozyskiwania kadry specjalistów i kierowników w obszarze IT.”

 • Producent oprogramowania biznesowego, który specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów informatycznych

  „W związku z pozytywnym zakończeniem procesu rekrutacyjnego na stanowisko UI Developer pragniemy podziękować firmie NBCR za profesjonalne i sprawne przeprowadzenie kompleksowego procesu rekrutacyjnego. Firma NBCR dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do powierzonego zadania zapewniła najwyższą jakość usług dostarczając nam odpowiednich Kandydatów.

  W dalszym ciągu kontynuujemy współpracę z firmą NBCR, gdyż jesteśmy pewni, że potrafi ona sprostać naszym najwyższym wymaganiom. Firma NBCR wykonuje powierzone jej zadania rzetelnie i terminowo. Dzięki korzystaniu z usług NBCR zaoszczędziliśmy cenny czas jednocześnie uzyskując dostęp do najlepszych specjalistów.

  Bazując na naszej współpracy z firmą NBCR, możemy ją polecić jako skutecznego i odpowiedniego partnera w pozyskiwaniu specjalistów z branży IT.”